Nakupování dárků

31. května 2018 v 15:42 | Lucie Kováčiková
Dneska bych se Vás ráda zeptala, kde rádi nakupujete zajímavé dárky?

Vytvořila jsem tento měsíc anketu, ve které můžete kdykoli hlasovat...
Zajímalo by mě, jestli už ustoupil trochu ten trend, kdy se lidé bojí nakupovat přes e-shopy, nebo jestli už nastává doba opačná, kdy (především) mladší generace už nenakupuje jinak, než tzv. doma z gauče:)
Tak hlasujte - pro co jste Vy - případně vyjádřete svůj názor dole pod článkem - v komentářích.
Pravděpodobně bude dost záviset na Vašem věku - lidé mají prostě své zvyklosti nebo možnosti a někdy se to dost špatně mění na něco jiného... To je pochopitelný, ale není špatné občas vyzkoušet něco nového:) Jsou samozřejmě výjimky na obou věkových stranách...
Pak asi dost záleží na typu výrobku - něco prostě člověk potřebuje vidět na vlastní oči nebo si to tzv. osahat a něco se dá koupit i bez toho jen podle fotky a nevadí to. Samozřejmě záleží i dost na ceně - většinou si dražší výrobky vybereme osobně - ale lacinější věci můžeme ,,risknout,, koupit přes internet.
No a pak se určitě rozhodujeme o nákupech podle naší povahy, rozpoložení, počasí:), časových možností, finančních možností a dalších našich všemožných priorit:)
Dárek je taková extra kategorie - o každém, koho chceme obdarovat, většinou musíme dost přemýšlet - o tom, co má rád, jestli ho to potěší a možná také, kdy a jak mu dárek předáme. Bavíme se tedy teď spíše o osobních dárcích, než o formálnějších, kdy si vystačíme většinou s něčím narychlo koupeným - klasická bonboniera, lahvinka vína, apod. (ne že by to byly špatně vybrané dárky, nahonem je jistě paráda, že něco rychle seženeme a je to taky moc dobré:))

No takže když tedy máte dostatek času a příležitostí se výběru pěkného dárku pro blízkou osobu dostatečně věnovat, jakou zvolíte možnost nákupu Vy?
E-shopů, které jsou přímo dárkově zaměřené, je na webu spousta. Velkou výhodou je, že je právě z čeho vybírat, nabízejí se různé dárkové sady a balíčky, vše je připravené, krásně zabalené a Vy si jen počkáte, až k Vám vytoužené výrobky dorazí.
Další takovou možností je Fler a jemu podobné portály, kde také můžete vybírat z různých prodejců a originálních výrobků, co hrdlo ráčí.
Zajímavou možností je také přímý nákup na trhu od místních prodejců. Nakoupíte si třeba něco k snědku a k tomu vidíte zajímavý výrobeček v jiném stánku, nebo se jdete přímo bavit na nějakou akci, kde jsou různé stánečky se zajímavými rukodělnými výrobky - a tak si tam něco vyberete pro radost...
Někdo zase dárky prostě neřeší - nemá na to čas nebo náladu - tak prostě koupí, co a kde se mu zrovna namane.

No jestli jste hlasovali pro ty první 3 možnosti, tak bych Vás moc ráda uvítala v některém z našich obchůdků:)
Všechno je poctivá ruční práce, snažíme se mít velmi příznivé ceny a stále rozšiřujeme sortiment, aby si hezký dárek pro radost, mohl vybrat každý, kdo nás navštíví. Začali jsme výrobou vonných svíček a dárkových sad, k tomu vyrábíme také pár dekorací a máme k dispozici výrobky ze sušených květin (např.z levandule), letos máme jako novinku háčkované hračky a stále pracujeme na tom, abychom mohli také vyrábět voňavá mýdla a koupelové soli.
Takže, kdo hlasoval 1) v dárkovém e-shopu, kde si můžu vybrat z různých výrobků - rovnou dárkově zabalených: koukněte se na náš e-shop pro pohodu a relax: https://www.svickybrontas.cz . Věříme, že je zde z čeho vybírat:)
Kdo hlasoval 2) přes nějaký portál např. Fler, kde najdu pestrou nabídku různých výrobků i výrobců: navštivte https://www.fler.cz/brontici nebo https://www.fler.cz/cas-na-caj.
Kdo je pro 3) přímý nákup na trhu, kde nakoupím rovnou všechno, co potřebuji, nebo se tam zároveň i dobře pobavím: sledujte na našich stránkách https://www.svickybrontas.cz v sekci Zprávy, kde uveřejňujeme místa plánovaných trhů.

Přeji Vám příjemné nákupy zajímavých ručně vyráběných dárků plné pohody a dle Vašich představ a Vašeho vybraného oblíbeného způsobu nakupování :)

Ať se Vám v našich obchůdkách moc líbí a koupíte něco hezkého pro radost sobě nebo svým blízkým :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama